Oliwkowy gaj LOGO

O nas

Dowiedz się więcej o Oliwkowym Gaju

Placówki Oliwkowego Gaju charakteryzują się domową atmosferą, która sprzyja budowaniu silnych, emocjonalnych więzi między dziećmi a opiekunami. Niezwykle ważne jest dla nas też budowanie dobrych, bezpiecznych relacji z rodzicami, relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i dobrej komunikacji. Inspirujemy dziecięce umysły do eksploracji i kreatywnego myślenia, oferując różnorodne materiały edukacyjne i zabawki dostosowane do wieku i potrzeb maluchów. Wierzymy, że nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejszym sposobem na rozwijanie naturalnej ciekawości i zdolności poznawczych dzieci.

Przedszkole specjalistyczne w Łodzi zapewniające terapię dla dzieci

Zaufało nam ponad 1000 szczęśliwych rodziców

Placówka edukacyjna z terapią dla dzieci w Łodzi
Przedszkole integracyjne w Łodzi dla dzieci z autyzmem
500 +

Zadowolonych rodziców

250 +

Uśmiechniętych dzieci

2000

od roku prowadzimy placówki

Aktywność naszych dzieci

Jesteśmy dla waszych dzieci

Program nauczania Oliwkowego Gaju został starannie opracowany, by uwzględniać indywidualne tempo rozwoju każdego dziecka, promując przy tym ich samodzielność oraz pozytywne relacje z rówieśnikami i dorosłymi. Dużą wagę przykładamy również do nauki języka angielskiego, co odbywa się poprzez naturalną ekspozycję i angażujące aktywności, przygotowujące dzieci do funkcjonowania w wielojęzycznym świecie. Uwielbiamy też książki. Czytamy dzieciom codziennie wierząc, że rozbudzamy w nich w ten sposób ciekawość świata i empatię.
Oliwkowy Gaj to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim wspólnota, w której każdy czuje się akceptowany, rozumiany i ceniony. Dzięki zaangażowaniu zespołu, rodziny korzystające z naszych usług mogą być pewne, że ich dzieci znajdują się w rękach specjalistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić maluchom najlepszy start w życie.

Skontaktuj Się, Aby Zapisać Swoje Dziecko